Mados fotografija

Mados fotografija

Jau beveik dešimt metų dieną pradedame ir baigiame atrinkinėdami geriausius kadrus. Lygiai tiek pat laiko dirbame su geriausiais rinkos profesionalais. Kai kurie iš jų su mumis kartu užaugo, su kai kuriais sieja ilgametė draugystė. Siūlome susidraugauti ir jums. Geriausi Lietuvos fotografai pasirengę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, tad kviečiame jus į profesionalią pažintį su fotografija.

Išklausę fotografijos kursus jūs sužinosite pagrindinius techninius fotografijos aspektus, sužinosite kas yra mados fotografija ir kuo ji skiriasi nuo įprastos. Išmoksite sukurti tobulą mados kadrą, fotografuoti daiktų kompozicijas, portretus. Atskleisime pagrindinius gatvės mados ir fotografijos socialiniams tinklams aspektus bei supažindinsime su kelionių ir peizažine fotografija. Taip pat išmokysime nuotraukas suredaguoti “Adobe Photoshop” programa.

Kursas skirtas visiems, norintiems susipažinti su fotografija ir atrasti labiausiai patinkančią jos sritį. Nesvarbu, kiek jums metų, koks jūsų išsilavinimas, sužinoti kažką naujo ir tobulėti visada svarbu.

Daugiau informacijos apie artimiausius fotografavimo kursus bei jų detalias programas rasite čia

Susisiekite užpildę kontaktų formą