Lapkričio 16 d.

Mados fotografija: visi mados fotosesijos kūrybiniai etapai

Kaunas

Registruotis

Kursas skirtas žmonėms, norintiems dirbti kūrybiniais vadovais mados ir reklamos fotosesijose, kurti vizualinę įvaizdžio dalį prakės ženklams, geriau suprasti fotosesijos procesą ir lengviau susikalbėti su komandos nariais.

Kurso metu bus apžvelgiamas visas kūrybinio vadovo darbo procesas ir jo ypatybės, mokoma sukurti fotosesijos koncepciją, suburti komandą, pasirūpinti visomis fotosesijai reikalingomis smulkmenomis ir sukurti nepriekaištingus kadrus kliento prekės ženklui.

Po trijų teorinių paskaitų bus skiriamas individualus darbas – paruošti fotosesijos koncepciją realiam klientui. Klientui išrinkus geriausią studento darbą, jo pagrindu bus kuriama fotosesija, o fotosesijos rezultatai spausdinami žurnale l‘Officiel.

Paskaitas ves Gediminas Daškevičius bei Olesia Les. 

Kursas susidaro iš 5 susitikimų:

Pirma paskaita:

- Mados fotografijos tipai (fashion, editorial, commercial): Kuo jie skiriasi ir kas būdinga kiekvienam tipui.

- Koncepcijos generavimas (moodboard paruošimas): Fotosesijos stilistikos pasirinkimas, idėjos generavimas ir gryninimas.

Antra paskaita:

- Modelio, lokacijos parinkimas: Modelio tipažo parinkimas ir jo paieškos šaltiniai. Lokacijos stilistinių reikalavimų nustatymas bei jos paieška.

- Kaip tinkamai pasiruošti fotosesijai: Fotosesijos eigos modeliavimas, modelio pozavimo bei kadrų planavimas (storyboard kūrimas), niuansų ir pagalbinių priemonių paruošimas.

Trečia paskaita:

- Fotosesija kaip procesas: Kaip suburti reikalingą komandą, kaip parinkti tinkamus specialistus ir užtikrinti kiekvieno komandos nario tikslias pareigas fotosesijos metu.

- Darbas su modeliu: Kontakto užmezgimas ir palaikymas, pozavimo patarimai.

- Praktinės užduoties pristatymas: susipažinimas su realiu prekės ženklu/užsakovu, kuriam bus kuriama fotosesija. Užsakovo poreikių išaiškinimas. Pasiruošimas savarankiškai sukurti moodboard‘ą + storyboard’ą prekės ženklo fotosesijai.

Ketvirta paskaita:

- Dalyvių moodboard‘ų ir fotosesijos idėjų aptarimas kartu su užsakovu, geriausio darbo rinkimas.

Penkta paskaita:

- Fotosesija studijoje, pagal geriausią išrinktą fotosesijos idėją iš studentų darbų: visas procesas nuo pasiruošimo iki galutinio kadro. Darbas komandoje, darbas su modeliu, iškilusių klausimų sprendimas realiu laiku.

 

Data: lapkričio 16 d. - gruodžio 2 d.

Trukmė: 24 akad. val. (kurso trukmė priklausys nuo darbų eigos)

Kaina: 450 eurų

Registracija: a.darasiene@lofficiel.lt

Kurso dalyviams išduodamas Mados akademijos sertifikatas

Būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.

Artimiausi mokymai

Visi įrašai

Susisiekite užpildę kontaktų formą