Sėkmės istorijos

Mados trauka

Paskelbta 2015 spalio 01, autorius Monika Visockytė

Mados trauka

„Mada nėra tik drabužiai – tai ir emocija, terapija“ – sako StyleInn.lt įvaizdžio kūrėja ir stiliaus konsultantė Živilė Bulotienė. Pernai jauna ir žavinga moteris Mados akademijoje lankė „Įvaizdžio kūrimo“ kursus. Pajutusi, kad vidinis balsas kužda veikti mados srityje, Ž. Bulotienė nusprendė pabandyti ir šiandien dalijasi savo sėkmės istorija.

Kokių emocijų ir jausmų Jums suteikia mada?

Mada yra plati sąvoka, joje telpa labai daug subtilybių, bet labiausiai intriguoja tai, kad mada leidžia stebėti žmogaus pasikeitimus. Juk kartais užtenka pakeisti stilių ir moteris pradeda švytėti tarsi deimantas. Kalbu ne tik apie išorę, bet ir dvasinę būseną. Darbas su individualiu klientu reikalauja gero psichologinio pasiruošimo, bendravimo įgūdžių, išprusimo bei patirties daugelyje gyvenimo sričių.

Lygiai prieš metus Mados akademijoje baigėte įvaizdžio kūrimo kursą. Kokie įspūdžiai įstrigo atmintyje?

Dar iki šiol pamenu tą jausmą, buvau pakylėta iki dangaus! Svaigo galva nuo įspūdžių, žinių, įdomių pokalbių. Dėstytojai skatino domėtis bei siekti savo svajonių, kartojo, kad viskas yra įmanoma. Ir tikrai, šie kursai man suteikė pradžią, būtent juose supratau, kas esu ir kuo tikrai noriu būti.

Pasidalinkite įdomiausiomis įgytomis žiniomis.

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Mados akademijos kursus, kadangi akademija suteikia galimybę susipažinti su mados rinka iš įvairių kampų. Gilinomės į mados rinkodarą, idėjų vizualizaciją, vizažo subtilybes, ypač sužavėjo mados teorijos dėstytoja Olesė Kekienė bei L’Officiel mados redaktorės Linos Bernotaitytės asmenybė. Na, o mados fotosesija buvo desertas, džiaugsmas mūsų širdims.

Ar pamenate, kokio tikslo vedama pradėjote lankyti „Įvaizdžio kūrimo“ kursus?

Visada buvau meniškos sielos žmogus, mada buvo mano gyvenimas, tačiau karjerą susiejau su kita veikla. Jaučiausi praradusi save, ir vis dažniau pagaudavau mąstant, kad mano vieta ten, kur širdis – ten, kur susilieja mada ir stilius.

Ilgai ieškojau veiklos, kurioje galėčiau realizuoti mintis ir būti naudinga. Analizavau, ieškojau atsakymų, ko aš noriu ir ką galiu, ir po ilgų ieškojimų atradau, kad įvaizdžio kūrimas yra būtent tai, ko man reikia. Tuo laiku Lietuvoje buvo organizuojami tik pavieniai seminarai apie madą, o nuoseklių, koncentruotų  studijų nebuvo, tačiau kaip tik tuo metu duris atvėrė Mados Akademija, ir neliko abejonių, kuria linkme pakreipti savo gyvenimą.

Ar tikslas ir lūkesčiai išsipildė?

Taip, su kaupu ir dar daugiau! Būtent nuo šių kursų mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, prasidėjo naujas etapas. Įgijau ne tik naudingų žinių, patirties, bet ir pasitikėjimo savimi. O kur dar naujos pažintys, projektai – tai buvo išties naudingai bei turiningai praleistas laikas.

Esate mados socialinio tinklo StyleInn.lt įvaizdžio kūrėja ir stiliaus konsultantė. Kaip ėmėtės šios veiklos?

Internete radau skelbimą, kad naujas mados projektas kviečia prisijungti prie komandos. Mane sužavėjo jų idėja sujungti visus besidominančius bei mylinčius madą: mados tinklaraštininkus, kūrėjus, stilistus bei skaitytojus į vieną erdvę. Tai unikalus projektas, kuriame galima paskaityti ne tik  įdomių straipsnių apie madą, sveiką mitybą, keliones, bet taip pat nemokamai konsultuotis su įvaizdžio kūrėjais, o tuo pat metu apsipirkti internetinėje parduotuvėje.

Esu dėkinga StyleInn.lt įkūrėjoms, kad pasitikėjo manimi ir suteikė galimybę atsiskleisti, augti ir tobulėti. Šį laikotarpį sieju su svajonių išsipildymu – projektas susilaukė sėkmės, klostosi puikiai, ir negalėčiau būti laimingesnė nei esu dabar.

Kokias užduotis tenka atlikti Jūsų darbe?

Labai įvairias: nuo StyleInn.lt portalo konsultacijų internetu, iki spintos revizijos, garderobo formavimo, asmeninio apsipirkimo su individuliais klientais. Taip pat rengiame ir organizuojame fotosesijas. Įdomių pasiūlymų pasitaiko StyleInn.lt bendradarbiavimo su įvairiomis įmonėmis bei kūrėjais metu.

Pasidalinkite žavingiausiais nutikimais arba akimirkomis, įvykusiomis Jūsų darbe.

Sykį teko rengti fotosesiją su negalia turinčia mergina. Atsimenu, labai jaudinausi ir nerimavau, kaip viskas klostysis. Ji pageidavo patogių drabužių, tačiau aš pasiūliau pasipuošti suknele. Tą akimirką, kai mergina užsivilko suknelę, išvydau ašaras jos akyse: supratau, jog tąkart ji pirmą kartą vilkėjo suknelę! Tai buvo labai jautru ir tikra. Ji buvo laiminga! Mada nėra tik drabužiai – tai ir emocija, terapija. Rūbas išties suteikia progą realizuoti save bei įgauti daugiau pasitikėjimo.

L'OFFICIEL mada

Visi įrašai

Susisiekite užpildę kontaktų formą