Naujienos

Madingiausios 2018-ųjų kelionių kryptys

Paskelbta 2017 gruodžio 29, autorius Asta Lipštaitė

Madingiausios 2018-ųjų kelionių kryptys

Gastronomijos tinklaraščio dervynas.lt autorė Urtė Mikelevičiūtė išduoda, kur bus populiaru keliauti 2018-aisiais.

2017 m. tarp madingiausių kelionių krypčių be konkurencijos karaliavo Pietų ir Vidurio Amerika bei visi įmanomi etnomotyvai – kelionių portalai, žurnalai ir tinklaraščiai lyg susitarę aprašinėjo tokias šalis kaip Brazilija, Čilė, Urugvajus, Bolivija, Ekvadoras, Peru ir visą Bermudų trikampio regioną.

O 2018-ieji žada būti Šiaurės Amerikos atgimimo metai. Florida, Kalifornija ir Kanada – kryptys, kuriomis vertėtų sekti. O jei nespėjote apkeliauti Pietų ir Vidurio Amerikos, nenusiminkite – jos taip greit iš mados neišeis.

Yra žmonių, kuriuos tiesiog traukia Azijos šalys ir jie visuomet renkasi Rytų kryptis. 2017-ųjų kelionių krypčių viršūnėse – ir gastronominėse, ir tiesiog turistinėse – karaliavo Japonija. Prie šio stipraus judėjimo prisijungė ir tokios Pietryčių Azijos šalys kaip Izraelis, Libanas – jos atpūtė į mūsų sielas ir skrandžius falafelius bei priminė fantastiškąjį humusą.

2018-aisiais visi keliai veda į... Indiją. Ją drąsiai galima vadinti unikalia šalimi, kerinčia įstabiomis šventyklomis, prieskoniais ir nepamirštamo skonio patiekalais. Į Indiją vykstama ieškoti vidinės ramybės, sako, ji ten gyvena. Tačiau dideliems komforto mėgėjams Indijoje gali būti sunku. Šioje šalyje nori nenori teks išeiti iš komforto zonos.

Dar viena šalis, į kurią kol kas bilietus masiškai perka tik kelionių organizatoriai, – Kambodža. Kalbama, jog netrukus ji taps naujuoju turistų rojumi.

Europa – tai žemynas, kurį privalu pažinti. Juk čia tiek skirtingų kultūrų, tautų, kalbų, meno, maisto, vyno, alaus, dizainerių, miestų ir kaimų... Kiekviena šalis, jos sostinė ir miestai turi savitą charakterį ir braižą.

Madingiausių pasaulio krypčių 2018-aisiais sąrašuose kaip niekada daug Europos. Kroatija kiekvieną privers aikčioti nuo tobulo maisto ir vaizdų – šalyje yra daugiau kaip tūkstantis salų, nuostabių parkų ir daugybė UNESCO saugomų objektų. Vykite tiesiai į kultūriškai be galo turtingą Dubrovniką arba susiplanuokite kelionę palei visą Kroatiją. Jūrų gėrybių rojus, kurį galite tiesiog susižvejoti plaukiodami jachta po Adrijos jūrą ir paprašyti talentingų vietinių šefų paruošti iš jų ko nors žavaus. Kroatija yra naujoji gurmanų meka!

Čia pateikta straipsnio santrauka. Visą rašinį galite rasti 2018 m. sausio–vasario mėn. „L’Officiel Mada“ numeryje.

L'OFFICIEL mada

Visi įrašai

Susisiekite užpildę kontaktų formą