Naujienos

Naujasis L'Officiel Mada numeris jau prekyboje!

Paskelbta 2017 gruodžio 15, autorius

Naujasis L'Officiel Mada numeris jau prekyboje!

„L’Officiel“ leidėjai Lietuvoje pasitinka dešimtus savo veiklos ir kūrybos metus. Pirmasis 2018 metų sausio ir vasario mėn. „L’Officiel Mada“ numeris skiriamas naujoms galimybėms ir netolimos ateities prognozėms.

Šalia pasaulinių mados grandų žurnalo numeryje rasite pokalbių ir su didžiausią pėdsaką madoje per šį dešimtmetį palikusiais Lietuvos kūrėjais – Juozu Statkevičiumi, Sandra Straukaite ir auksinį savo laiką išgyvenančia Agne Kuzmickaite.

„Mada priklauso jauniems!“ – rėžia dizaineris Juozas Statkevičius. 29-erius metus madą kuriantis drabužių meistras tikina, kad žmonės visais laikais norėjo jaunintis ir atrodyti jaunatviškiau, o mamos akies krašteliu stebėdavo ir paslapčia truputį kopijuodavo savo dukras. Numeryje galėsite išvysti ir naująją, jubiliejinę, J. Statkevičiaus kolekciją bei kūrėjo interviu.

Ypatingi 2017-ieji buvo ir mados dizainerei Agnei Kuzmickaitei. Ji apgynė meno daktaro laipsnį (ir yra iki šiol vienintelė šiuolaikinė aktyviai kurianti lietuvių mados dizainerė, parašiusi ir apgynusi disertaciją), sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio (jos kolekcijos nuotraukos publikuotos britų „Vogue“ interneto puslapyje) ir mados autoritetų pripažinimo: vertindama Baltijos ir Rytų Europos šalių mados kūrėjus regiono mados kontekste, prestižinio Milano mados ir dizaino instituto vadovė, dizaino kritikė Christina Marozzi pavadino A. Kuzmickaitę šviežio oro gūsiu. Drugeliais aplipusi Agnė puošia ir „L’Officiel Mada“ viršelį, o ją fotografavo Paulius Gasiūnas.

Skaitytojus turėtų nudžiuginti ir atviras, nuoširdus ir daugialypis pokalbis su dizainere ir vienintelio tokio masto mados renginio Lietuvoje – festivalio „Mados infekcija“ – idėjine vade Sandra Straukaite (2018-aisiais „Mados infekcija“ švęs 20 metų jubiliejų!). Su Sandra kalbėjosi kultūros žurnalistė, poetė Indrė Valantinaitė.

Ore tvyro nuojauta: atėjo laikas permainoms. „Sakoma, kad žmogui šis prieššventinis laikotarpis yra vienas sudėtingiausių emociškai. Blaškydamiesi šventiniame šurmulyje paskęstame nebaigtų darbų rutinoje, naujos veiklos planuose, vertiname nuveiktus darbus. Ir neretai pasirodo, kad šioje siautulingoje, blizgančių vakarėlių, apsipirkimo manijos, įtempto darbo ritmo aplinkoje pamištame ne tik tai, kas mums svarbiausia, o kartais – net ir patys save. Tad metų pabaiga yra tas laikas, kai galvojame ir apie naują pradžią. Apie ramesnį rytojų, kasdienę galimybę prisiliesti prie pačių artimiausių, ryžtingesnius iššūkius prisiimant naujų atsakomybių, galimybę tobulėti ir išbandyti save naujose srityse“, – sako žurnalo „L’Officiel Mada“ vyriausioji redaktorė Jurgita Garbaravičienė. Tebūna tai gražus Naujųjų metų linkėjimas mums visiems. Prasmingų akimirkų su „L’Officiel Mada“! 

L'OFFICIEL mada

Visi įrašai

Susisiekite užpildę kontaktų formą