Naujienos

Naujasis kovo mėnesio numeris jau prekyboje!

Paskelbta 2018 vasario 22, autorius Arnoldas Remeika

Naujasis kovo mėnesio numeris jau prekyboje!

Atsinaujinęs ir kitoks - štai kaip naujus metus pasitinka pirmasis 2018-ųjų metų žurnalo „L‘Officiel Mada“ numeris! 

Pirmasis 2018 m. „L‘Officiel Mada“ numeris dedikuotas pasaulį vis labiau užvaldančiai minimalizmo mąstysenai, kuri stipriai keičia mūsų požiūrį ir į madą bei prabangą. Net keliose numerio publikacijose pasakojama apie minimalizmo ištakas mene ir dizaine, jo atsiradimą globalioje ir Lietuvos madoje, ryškiausius šios krypties mados kūrėjus.

Švaresniu, erdvesniu dizainu ir sufokusuotu, aiškiai skyriais padalintu turiniu skaitytojus pasitinka ir pats žurnalas. Atsinaujinusiame „L‘Officiel Mada“ daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiniam menui, kinui, literatūrai, kultūros atradimams, kelionėms, sveikai gyvensenai bei jaukiems namams, tačiau centrine žurnalo ašimi neabejotinai lieka mada.

Apie madą sukasi ir pokalbiai su numerio herojais, tarp kurių – klausytojų širdis balsu ir charizma užkariaujanti dainininkė Miglė Vilčiauskaitė-Migloko, Vilniuje viešėjęs legendinis mados fotografas iš Paryžiaus André Perlsteinas, laimės formulę radusi Holivudo aktorė, „Oskaro“ laimėtoja Julianne Moore, apie kitokią prabangą kalbanti lietuviškos mados veteranė Vida Simanavičiūtė, juvelyrikos kolekciją pristatanti talentingojo Pablo Picasso ne mažiau talentinga duktė Paloma.

L'OFFICIEL mada

Visi įrašai

Susisiekite užpildę kontaktų formą