Dėstytojai

dr. Eugenijus Skerstonas

Socialinių mokslų daktaras, turintis darbo patirtį mokslo, valstybės institucijose ir įmonėse, trejus metus Europos Komisijoje dirbęs vertėju raštu. Albumų serijos apie gyvenamuosius interjerus, taip pat straipsnių apie gyvensenos kultūrą periodikoje  autorius. Dažnas LRT radijo laidų „Kasdienybės kultūra“ pašnekovas, nuolat kalbinamas populiariosios periodikos žurnalistų, turėjęs progų prisidėti prie gyvenimo būdo TV laidų organizavimo.

Rasa Povilaitienė

Aprangos mados inžinerijos magistrė, aprangos ir įvaizdžio dizainerė, grožio industrijos ekspertė. Stiliaus, įvaizdžio formavimo ir grožio technologijų Vilniaus Kolegijoje bei “Mados Akademijoje” dėstytoja. Praktikuojanti stilistė televizijoje, kine, mados namuose, foto ir video reklamose, mados pasirodymų koordinatorė. Autorinių seminarų apie grožio industriją, stiliaus ir įvaizdžio formavimą lektorė, publikacijų mados ir grožio žurnaluose autorė.

Olesia Les

Dizainerė, Olesia Les design prekės ženklo įkūrėja, fotografijos prekės ženklo Brice Barrett kūrybinė vadovė, tarptautinių mados konkursų laureatė, mados inžinerijos studijų krypties studentų mentorė, daugelio išskirtinių mados ir reklamos fotosesijų kūrybinis variklis, savo išskirtiniu braižu kurianti stilių tv projektams bei unikalius vienetinius drabužių modelius.

Gediminas Daškevičius

Fotografijos prekės ženklo Brice Barrett įkūrėjas, mados ir reklamos fotografas, nuolat dirbantis su įvairiais kūrybiniais projektais bei komercinėmis fotosesijomis, įamžinęs ne vieną Lietuvos įžymybę. Dėmesys smulkiausioms detalėms ir meninis prisilietimas – skiriamasis kiekvieno sukurto kadro bruožas.

Virginijus Kašinskas

Ilgametę patirtį turintis mados iliustravimo dėstytojas doc. Virginijus Kašinskas dailininkas – tapytojas, o jau nuo 1996m. Vilniau Dailės Akademijos Kauno dailės fakultete, dėsto piešimą ir tapybą. Nuo 1992 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Nuo 2005 m. jam suteiktas meno kūrėjo statusas.

Eglė Marija Ažubalytė

Studijavo grafiką ir iliustraciją Vilniaus dailės akademijoje. Baigusi studijas, įgytas žinias pradėjo taikyti Juicy square dizaino agentūroje, kurioje būdama dizainere leido žurnalus, kūrė logotipus, pakuočių dizainą, internetinius tinklalapius ir pan. Šiuo metu yra laisvai samdoma dizainerė, papildomai bendradarbiaujanti su Milk agentūra. Eglė savo paskaitose siekia – įkvėpti ir uždegti studentus domėtis, atrasti savitą braižą ir mokytis patiems! 

Lina Bernotaitytė

Stilistė, žurnalo „L’Officiel“ mados redaktorė. Mados žurnale mergina atsakinga už vizualumą. Tendencijų pristatymą, gaminių atrinkimą fotosesijoms bei įvairioms temoms, viršelio istorijų fotosesijas. Pasiruošimas fotosesijai reikalauja daugiausia pastangų ir laiko – bendravimo su komanda, organizacinių klausimų sprendimo bei galutinio pateikimo puslapiuose. Lektorė taip pat dirba su žinomais Lietuvos mados ženklais ir dizaineriais, kuria mados reklamas.

Olesė Kekienė

Įvaizdžio ir aprangos dizainerė, performatyvaus dizaino atstovė, autorinių paskaitų apie įvaizdžio komunikaciją, madą, mados ir kostiumo istoriją, asmens ir įvaizdžio sąveiką lektorė. Skaitanti paskaitas Lietuvoje ir užsienio universitetuose (Italija, Vokietija, Švedija, Bulgarija, Lenkija). Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto Įvaizdžio dizaino specialybės įkūrėja ir katedros vedėja. Paskaitas skaitanti ir kituose Lietuvos universitetuose. Praktikuojanti specialistė, dirbanti korporatyviniu ir individualiu lygiu reklamoje, spaudoje, mados renginiuose, kolekcijų užkulisiuose. Šiuolaikinio šokio teatro kostiumų kūrėja, straipsnių spaudoje autorė, mados redaktorė.

Giedrė Voroneckė

Tarptautinio mados žurnalo „L’Officiel“ buvusi vykdomoji redaktorė. Devynerius metus iš arti stebi mados pasaulį, gilinasi į jo naujienas ir susistemintai jas pateikia skaitytojams. Dėstydama „Įvaizdžio kūrimo“ kurso studentams lektorė atskleidžia mados žurnalo rengimo paslaptis ir subtilybes: nuo madingiausių sezono modelių veidų, pozų iki to, kaip formuoti savo vardą kaip prekės ženklą ir t. t.

Karina Leontjeva

Žinoma Lietuvos stilistė, mados srityje dirbanti jau 25-erius metus. Dirbanti su geriausiais šalies dizaineriais tarp jų Juozu Statkevičiumi, Sandra Straukaite, A&V (Aleksandras Pogrebnojus&Vida Simanavičiūtė), Agne Kuzmickaite, Julia Janus ir kitais kūrėjais. Kurianti stilių ir įvaizdžius teatre, kine, dirbanti su televiziniais projektais. Taip pat kurianti stilių muzikos atlikėjams.

Viktorija Vitkauskaitė

Žurnalų IQ ir „IQ Life““ kultūros redaktorė. Baigė žurnalistikos bakalauro studijas Vilniaus universitete, magistro laipsnį įgijo Vilniaus dailės akademijos UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedroje. Žurnaliste dirba tryliktus metus, taip pat turi patirties viešųjų ryšių srityje.

Ieva Rekštytė - Matuliauskienė

Studijavo žurnalistiką Vilniaus universitete, o nuo 2011 m. dirba kultūros žurnaliste IQ ir „IQ Life“ žurnaluose. Ruošia straipsnius apie kultūrines aktualijas, rengia interviu su menininkais, dizaineriais ir visuomenės veikėjais, dažnai rašo „IQ Life“ viršelio istorijas apie įvairias asmenybes. Prieš kelerius metus Ieva ėmė vesti edukacinius užsiėmimus bei kūrybines dirbtuves apie žurnalistiką, kūrybinį rašymą ir meną, taip pat veda koncertus.

Kornelija Buožytė

Baigusi Vilniaus Dailės akademijoje menų bakalaurą žinias gilino Vilniaus universitete kur apsigynė leidybos magistro darbą. Jau 10 metų dirba tarptautinio žurnalo „L‘Officiel“ vyr. dizainere. Taip pat yra Vilniaus universiteto, ITMC ir Mados akademijos lektorė. Dirbo su tokiais leidiniais, kaip: „Ieva“, „IQ“, „IQ the Economist“ ir „Intelligent life“.

Kristina Kruopienytė

Nuo 1999-ųjų kurianti drabužių dizainerė, nacionalinių ir tarptautinių festivalių dalyvė, laureatė. Prieš ketverius metus įkūrė savo vardo dizaino studiją. 2005 m. pradėjo dėstytojos karjerą.

Paola Maria Russo /Italija/

„Polimoda International Institute of Fashion design & marketing“ dėstytoja. Ilgalaikė patirtis konsultuojant tokias įmones, kaip „Alfa Romeo“, „Ferretti Yachts“, „Valentino“, „Costume National“, „Wella Professional“ ir kitas.

Susisiekite užpildę kontaktų formą